Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Napvirág szemöldök- és szempillaápoló

Ár:
1.490 Ft
Gyártó: Napvirág

A feledhetetlen illatú, jellegzetes aromájú, hidegen préselt, finomítatlan kókuszolaj érintetlenül megtartja a benne rejlő hatóanyagokat. Bőr- és hajápolásra is használható, kisgyerekek számára is.

Egzotikus olajunk édesmandula olajjal párosítva jótékony hatással bír a szemöldökre és a szempillákra. Fényesebb, egészségesebb, erősebb és dúsabb lesz használatával. Sőt tapasztalat szerint hosszabbíthatja a szempillákat.

Elérhetőség: Átmeneti készlethiány
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Cikkszám: 70020202
Termékek, amik érdekelhetnek még. Válaszd ki azokat, amiket szeretnél még kosárba rakni!
Napvirág BIO aromavíz arclemosó, ráncfeltöltő, frissítő Rózsa Napvirág öregedést késleltető BIO aromavíz citromfű
1.790 Ft
Napvirág BIO aromavíz arclemosó, ráncfeltöltő, frissítő Rózsa Napvirág BIO aromavíz arclemosó, ráncfeltöltő, frissítő rózsa
1.790 Ft
Napvirág szemkörnyék ápoló krém, illatmentes Napvirág szemkörnyék ápoló krém, illatmentes
1.890 Ft
Menny.:db

Ingyenes szállítás 25 000 Ft feletti rendelés esetén

INGYENES szállítás 25 000 Ft feletti vásárlás esetén!

Leírás

A mandulaolajat hideg sajtolással nyerik a nyers, friss gyümölcs magjából.

Tárolása: oxidációra ellenálló olaj lévén, tárolhatjuk szoba hőmérsékleten, lehetőleg 25°C alatt, nedvességtől és fénytől védve.

A Napvirág szemöldök- és szempillaápoló használata

Alkalmanként, akár naponta is, vidd fel az ujjaddal a szemöldök- és szempillaápolót a szemöldöködre, ott húzd végig, majd a pilláidat is óvatosan töröld át olajos ujjaiddal lefekvés előtt. Így védve lesz ez a terület is a dehidratálástól és a környezeti tényezők káros hatásától. 

Összetevők: bio extra szűz organikus kókusz olaj, édesmandula olaj
(INCI: COCOS NUCIFERA OIL*; PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*)

*Az összetevők 100%-a organikus mezőgazdaságból származik, Ecocert Greenlife tanúsítvánnyal.

A gyártás során állatokon tesztelési kísérleteket nem végeztek!

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Átmeneti készlethiány
1.290 Ft
1.290,00 Ft/50ml
Átmeneti készlethiány
1.690 Ft
1.690,00 Ft/30g
Átmeneti készlethiány
1.690 Ft
1.690,00 Ft/100ml
Átmeneti készlethiány
1.690 Ft
1.690,00 Ft/30g
Átmeneti készlethiány
1.790 Ft
1.790,00 Ft/50ml
Átmeneti készlethiány
1.890 Ft
1.890,00 Ft/15g
Raktáron
1.990 Ft
1.990,00 Ft/db

Keresés